Drew McIntyre se vyjádřil ke svým cílům ve WWE a možnému návratu CM Punka

Drew McIntyre

Budoucnost Drewa McIntyrea ve WWE je stále nejistá, jelikož zatím nepodepsal s WWE nový kontrakt a jeho současný by měl vypršet po WrestleManii 40.

V nedávném rozhovoru prozradil Drew McIntyre, že jeho hlavním cílem je dostat se do boje se Sethem Rollinsem o WWE World Heavyweight titul.

„Chci se ujistit, že se mi bude dařit, a získat právo bojovat se Sethem o světový titul. A doufám, že získám právo stát se znovu světovým šampionem.”

S tím souvisí i jeho další vyjádření, že nemá v současnosti zájem být dlouhodobě součástí žádného spojenectví nebo frakce.

„Nevím, vždycky jsem se cítil spíš jako vlk samotář a všiml jsem si, že spousta lidí vytváří frakce a využívá toho ve svůj prospěch. ... Prostě si teď nedokážu představit sám sebe ve frakci.”

V rozhovoru nechyběla ani otázka ohledně možného návratu CM Punka do WWE, ale McIntyre se k tomu nechtěl příliš vyjadřovat, jen zhodnotil, že CM Punk je kontroverzní, což nutí lidi o něm mluvit.

„Já o tom nerozhoduji. Dávám si pozor na to, co říkám v rozhovorech. Ale CM Punk je určitě kontroverzní a lidi o něm mluví. Takže to nechám v této rovině.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky