CM Punk pokračuje v naznačování svého návratu do WWE

Tento týden se opět objevovaly nové informace i spekulace o možném návratu CM Punka do WWE, která ho údajně odmítla, ale s tím, že zatím nemá zájem.

Během včerejšího vystoupení CM Punka jako komentátora na akci Cage Fury Fighting v Tampě však komentátor na adresu Punka prohlásil: „Možná půjde k jiné společnosti.”

CM Punk se pak přímo zmínil i o listopadu (což je měsíc, kdy se bude konat event WWE Survivor Series v jeho rodném Chicagu).

Kromě toho v pozadí hrála píseň „War Pigs” od Black Sabbath, což byl oficiální theme song loňské show Survivor Series.

Roman Reigns ve včerejším SmackDownu také použil přezdívkou John Boy pro Cenu, přičemž v minulosti použil tuto přezdívku i CM Punk.

WWE a CM Punk spolu aktuálně nejednají, ale to se může změnit jako mávnutím kouzelného proutku.

Na to, zda se The Second City Saint vrátí do WWE během Survivor Series v Chicagu příští měsíc, si budeme muset počkat.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Konečn uhodili hřebíček na hlavičku, to trvalo. Podívejte se jak fung...
Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Který zápas na speciální show WWE Saturday Night's Main Event byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky