Proč WWE neplánuje zápas The Rocka na WrestleManii 40?

Na začátku tohoto týdne jsme vás informovali o tom, že navzdory spekulacím WWE ve skutečnosti neplánuje zápas Romana Reignse a The Rocka na WrestleManii 40.

Wrestling Observer dnes tuto informaci potvrdil s tím, že WWE s tímto zápasem nepočítá a ani ho nemá v předběžných plánech, na rozdíl od loňského roku, kdy počítá s tím, že The Rock bude zápasit na WrestleManii 39.

Podle zdroje ze zákulisí WWE prostě nevěří, že The Rock bude chtít tento zápas uskutečnit a nejspíš ani na to nebude mít čas.

Mnozí ve WWE jsou totiž přesvědčeni, že až skončí stávku v Hollywoodu, tak The Rock bude tak zaneprázdněný, že prostě nebude mít prostor uvažovat o zápase.

Samozřejmě platí, že pokud by se The Rock opravdu chtěl vrátit a zápasit s Romanem Reignse na WrestleManii 40, tak WWE je připravena mu to kdykoli umožnit, ale vůbec s touto možností nepočítá.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky