Info o dalším velkém prémiovém live eventu WWE v Evropě

WWE minulý měsíc oficiálně oznámila, že 31. srpna / augusta 2024 se v hlavním městě Německa uskuteční prémiový live event Bash in Berlin.

Zdá se však, že ještě před touto show se uskuteční jiný velký prémiový live event v Evropě.

Server Fightful totiž potvrdil nedávné fámy, že WWE zvažuje uskutečnit show WWE Backlash v Paříži, přičemž by se tak mělo stát někdy na jaře příštího roku.

Podle zdroje je město Paříž interně uvedeno jako dějiště pro WWE Backlash, ale zatím nedošlo k potvrzení, zda jde o definitivní dohodu, nebo pouze o předběžný plán.

Aréna Paris La Défense, která se nachází na předměstí Nanterre, by mohla být zřejmě volbou WWE pro tuto show. Její kapacita se pohybuje kolem 40 000 návštěvníků a jedná se o největší krytou arénu v Evropě.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...

Reklama

Kdo se podle vás stane novým WWE World Heavyweight šampionem na speciální show WWE Saturday Night's Main Event?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky