Může být GUNTHER soupeřem pro Brocka Lesnara na WrestleManii 40?

GUNTHER vs. Brock Lesnar

Brock Lesnar se od SummerSlamu neobjevil v ringu WWE a podle zákulisních informací se vrátí až na Royal Rumble 2024. Fanoušky už teď ale zajímá, kdo bude jeho soupeřem na WrestleManii 40.

Letos byl jeho soupeřem na WrestleManii 39 obr Omos, což sice nebyl původní plán, ale nakonec se právě tento zápas zrealizoval.

O tom, co má WWE v plánu pro Brocka Lesnara na WrestleManii 40 se toho zatím moc neví, ale mnozí fanoušci by chtěli vidět jeho souboj s aktuálním IC šampionem Guntherem.

Server WNW minulý týden prozradil, že myšlenka tohoto zápasu se v zákulisí WWE objevila, ale zda se nakonec zrealizuje se uvidí.

WWE už letos během Royal Rumble zápasu otestovala reakce fanoušků na tento možný souboj, když došlo k jejich střetu právě v mužském Royal Rumble zápase.

Zdroje tehdy tvrdily, že WWE chce uskutečnit souboj Brock Lesnar vs. GUNTHER, ovšem nejprve chce pro GUNTHERA vybudovat silné momentum, aby byl pro Lesnara důstojným soupeřem.

Jeho dominance v rámci IC titulu je rozhodně silným impulzem pro posílení jeho pozice, jestli to však bude stačit k tomu, aby se dostal k zápasu s Lesnarem na WM 40 ukáže až čas.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky