Becky Lynch o šokujících obviněních Vince McMahona: Tu osobu neznám

Vince McMahon & Becky Lynch

Poté, co Vince McMahon odstoupil ze svých funkcí ve společnosti World Wrestling Entertainment i v TKO Group, je WWE poprvé v historii společnosti bez McMahona.

Stalo se tak v důsledku žaloby, kterou na Vince McMahona, bývalého šéfa oddělení pro vztahy s talenty Johna Laurinaitise a samotnou WWE podala bývalá zaměstnankyně Janel Grant, která uvedla, že se stala obětí obchodování se sexem, několikanásobného zneužívání a znásilnění.

Becky Lynch se v nedávném rozhovoru vyjádřil k tomu, jak těžké je pro ni číst tato otřesná obvinění, protože ona osobně s Vincem McMahonem zažila jen pěkné věci a nikdy by si nepomyslela, že by byl něčeho takového schopen.

„Já toho člověka neznám, víte, co tím myslím? To pro mě bylo těžké. Ne vždycky jsme si rozuměli, ale když jsem mu řekla, že jsem těhotná, byl na mě tak hodný. Já jsem s Vincem ve WWE zažila z větší části jen samé krásné věci.”

„Takže je velmi těžké se smířit s tím, že někdo jiný takovou zkušenost neměl a že jiné ženy takovou zkušenost neměly. Zvlášť, že když jsem mu vděčná za svůj sen, za svého manžela, za svou dceru, za život, který teď mám. Je těžké vidět v hlavě ty dva různé lidi a snažit se je spojit v jednoho. Čtete tato hrozná obvinění, ale o někom, ke komu vzhlížíte, jak téměř k otci.”

„Takže musíte poslouchat tyto věci a to je velmi náročné, protože nemáte žádnou negativní zkušenost a chcete, aby všichni měli zkušenost, kterou jste měli vy, protože jsem měla vždy ráda své interakce s ním, a to je velmi, velmi obtížné, zejména pro ženu, která byla tak motivována změnit způsob, jakým se se ženami zachází ve wrestlingu, aby nás brali vážně a oceňovali za naši práci a za to, co děláme v ringu.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

LegendKiller uveřejnil komentář v AEW Dynamite (10.04.2024)
Šlo by udělat něco s videem? Píše to že video nebylo nalezeno.
Nevěřim tomu že budou zveřejněny nějaký záběry ohledně incidentu Punku...
HockeyManiak uveřejnil komentář v Videa - WrestleMania 40 Night 2 (07.04.2024)
Škoda spoileru v náhledovém obrázku pro Day 2, jinak díky za kvalitní ...
DemonKing uveřejnil komentář v Videa - WrestleMania 40 Night 2 (07.04.2024)
Šlo by nějak opravit třetí část? v 39 minutě se vše zrychlý a přesune ...
Tak to není dobré pro Drewa, a myslím si že skončí.

Reklama

Který z designů nových týmových titulů ve WWE se vám líbí víc?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky