Důležité: Rhea Ripley se musela vzdát titulu kvůli zranění

Ještě před začátkem vysílání pondělní show RAW se začaly objevovat informace o tom, že Rhea Ripley je zraněná a zřejmě se bude muset vzdát svého titulu WWE Women's World šampionky, který získala na WrestleManii 39 a udržela si ho i na WrestleManii 40.

Bohužel tyto zprávy se potvrdily hned v úvodu včerejší show RAW, kdy Rhea Ripley oznámila, že během zákulisního útoku Liv Morgan během minulé show RAW utrpěla vážné zranění a bude několik měsíců mimo ring, což je důvod, proč je nucena vzdát se titulu.

PWInsider jako první informoval, že Rhea Ripley utrpěla blíže nespecifikované vážné zranění během útoku Liv Morgan, ke kterému došlo minulý týden v show RAW.

Rhea Ripley měla zafixovanou pravou ruku během včerejší show RAW.

WWE oznámila, že nová Women's World šampionka bude korunována příští týden v show RAW. Kdo se zápasu o titul zúčastní však zatím WWE neprozradila.


REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Jirka uveřejnil komentář v AEW Dynamite (02.07.2025)
Málo platné, u pořadů AEW se člověk baví, je tam adrenalin a člověk se...
Nějak si nedovedu představit následující měsíce bez Liv, bude chybět. ...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v SPOILER z velkého návratu ve včerejší show WWE RAW
Super! Velmi rád vidím zase Goldberga - vypada v dobré kondici.
Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!

Reklama

Na který wrestlingový event se tento víkend těšíte nejvíc?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky