Trailer: Batista a Drew McIntyre ve filmu The Killer's Game

Včera byl zveřejněn oficiální trailer k filmu „The Killer's Game“, ve kterém hlavní roli ztvárnil bývalý WWE šampion Batista.

Batista hraje nájemného vraha Joea Flooda, který poté, co se dozví, že trpí smrtelnou nemocí, pověří svou úhlavní rivalku Mariannu (Pom Klementieff), aby vypsala zakázku na jeho život.

Věci se však začnou komplikovat, když se Flood dozví, že neumírá a Marianna odmítne nájemnou vraždu odvolat, takže Flood musí s pomocí své přítelkyně Maize (Sofia Boutella) porazit vlnu zabijáků.

Batista není jedinou wrestlingovou hvězdou, která účinkuje v tomto filmu, protože ve filmu se objeví i Drew McIntyre, který ztvární Roryho Mackenzieho, jednoho z nájemných vrahů jdoucích po Floodovi.

Ačkoli McIntyre nevystupuje ve filmu nijak výrazně, je v traileru krátce vidět, jak se s vyšinutým úsměvem obléká do flanelové košile.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky