Chelsea Green je jednou z nejoblíbenějších hvězd mezi producenty WWE

Chelsea Green je v turnaji o nový WWE Women's U.S. titul a mnozí fanoušci doufají, že v něm uspěje. Je by určitě zasloužené, což potvrdil i generální manažer SmackDownu, Nick Aldis.

Nick Aldis v rozhovoru s Chrisem Van Vlietem hovořil o kariéře Chelsea Green v WWE a řekl, že její současná role možná nebyla taková, jakou si původně představovala.

Pochválil ji však za to, že z ní vytěžila maximum. Zmínil, že se stala oblíbenkyní producentů, protože je velmi profesionální a zaměřená na byznys.

„Jsem si jistý, že to asi není to, co si představovala na začátku, ale nechci mluvit za ni. Ale ona to vzala a proměnila v úspěch. Je to jedna z nejoblíbenějších hvězd mezi producenty, to musím říct. Je to profesionálka, je to zkrátka byznysmenka.”

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...

Reklama

Kdo se podle vás stane novým WWE World Heavyweight šampionem na speciální show WWE Saturday Night's Main Event?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky