Asuka nadobro ukončila Damage CTRL

Pokud existovaly ještě nějaké pochybnosti o budoucnosti Damage CTRL, Asuka je právě jednou provždy ukončila. Během včerejší show RAW dala Asuka jasně najevo, že frakce skončila, když se postavila tváří v tvář své bývalé kolegyni IYO SKY.

V tomto segmentu se Asuka vyjádřila ke svému nadcházejícímu zápasu na WWE Night of Champions proti Jade Cargill o korunu nové Královny ringu. Sky ji přerušila a vyjádřila své přání utkat se s Asukou v dlouho očekávaném dream zápase. Úřadující WWE Women's World šampionka prohlásila, že konečně to může být Asuka vs. IYO SKY, přesně jak jsme o tom mluvili v Damage CTRL.

Asuka neváhala uvést věci na pravou míru a SKY řekla:

„Už nejsme v Damage CTRL. Tohle už není v Damage CTRL.”

Asuka potvrdila, že frakce, která byla představena v roce 2022, nadobro skončila.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama