Byl odhalen plán pro zápas Romana Reignse na WWE Clash in Paris

Dnes jsme vás informovali, že navzdory původním spekulacím neopouští Roman Reigns zatím WWE kvůli natáčení filmu Street Fighter. A je toho mnohem víc.

Tato informace byla potvrzena na sociální síti X, kde aréna Wells Fargo Center, která bude hostit 18. srpna show RAW potvrdila účast Romana Reignse.

Kromě toho WrestleVotes dnes informoval, že Roman Reigns bude 31. srpna zápasit na prémiovém live eventu WWE Clash in Paris.

Na základě zákulisních informací má jít o Tag Team Match, ale v tuto chvíli nevíme, kdo bude jeho parťákem a komu budou čelit.

Právě zápas na tomto eventu bude posledním vystoupením Romana Reignse v WWE před natáčením filmu Street Fighter, které pro něj začíná 2. září a má trvat 4 týdny.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Konečn uhodili hřebíček na hlavičku, to trvalo. Podívejte se jak fung...
Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Který zápas na speciální show WWE Saturday Night's Main Event byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky