SPOILER: Royce Keys dostal po debutovém zápase ve SmackDown zajímavou nabídku

Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejší show SmackDown.

Royce Keys měl ve včerejším SmackDownu svůj debutový televizní singles zápas v WWE, ve kterém podle očekávání bez větších problémů zvítězil.

To zajímavější se však odehrálo v zákulisí po zápase, kde jeho rozhovor přerušil Solo Sikoa.

Řekl Keysovi, že „řídí SmackDown” a že pokud by někdy něco potřeboval, „jeho dveře jsou vždy otevřené”.

Nebyla to formální nabídka, aby se připojil k The MFT's, ale naznačuje to možný směr příběhu pro nováčka ve SmackDownu.


REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama