Incident s fanouškem během pátečního SmackDownu

Během minulého SmackDownu začali fanoušci zpívat „Hey Hey Goodbye”, ale nebylo to adresováno wrestlerům, kteří měli právě zápas v ringu.

Součástí minulého SmackDownu byl také zápas Ricky Saints vs. Matt Cardona, během kterého bylo slyšet, jak fanoušci začali zpívat „Hey Hey Goodbye”.

Po spekulacích, kterému wrestlerovi to bylo určeno, došlo k potvrzení, že šlo o reakci na něco, co se dělo mimo ring.

Bezpečnostní služba totiž odvedla pryč opilého fanouška, který svým chováním obtěžoval ostatní.

Tento incident sice na chvíli odpoutal pozornost fanoušků od dění v ringu, ale následně se situace uklidnila a show pokračovala bez dalších problémů.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama