Mark Shapiro z TKO tvrdí, že zápas Rondy Rousey na Netflixu nebyl pro MMA přínosem

Prezident TKO Mark Shapiro uvedl, že UFC odmítlo zápas Ronda Rousey vs. Gina Carano, protože jej považovali za „spíše reklamní tah než smysluplný MMA event” a domnívali se, že vzhledem k velikosti publika Netflixu by tento souboj měl na tento sport negativní dopad.

Shapiro se k této záležitosti vyjádřil v pondělí na konferenci JP Morgan Global Technology, Media and Communications Conference, kde vysvětlil, jak k tomuto rozhodnutí došlo uvnitř organizace.

„Netflix chce velkolepé eventy a oni to vnímali jako velkolepou show. My se věnujeme opravdovému MMA na smysluplném a konzistentním základě. Když jsme se na tento potenciální zápas dívali, mějte na paměti, že sestavování zápasů je skutečné umění a vyžaduje dovednost. Odpovědi, které jsme dostali od Whitea a Huntera Campbella, zněly, že ten zápas skončí za 20 vteřin.”

Shapiro uvedl, že jeho obavy přesahovaly samotný výsledek a týkaly se toho, co to signalizuje novým divákům.

„Nevěřím, že takový zápas, tak jak se odehrál, je pro MMA opravdu dobrý, zejména proto, že jde o Netflix a tak neuvěřitelné globální publikum, které si to vyzkouší, v závislosti na tom, co se objeví na titulní stránce, a půjde se na ten zápas podívat s představou, že tohle je MMA. Nevěřím, že je to pro tento sport z dlouhodobého hlediska dobré. Viděli jsme to tak a rozhodli jsme se to odmítnout.”

Dodal, že nechce nijak zlehčovat vítězství Rondy Rousey ani sledovanost, kterou event přilákal.

Ronda Rousey porazila Ginu Carano na submission za 17 sekund v hlavním zápase eventu MVP MMA 1.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama