Novinky o možném návratu další bývalé hvězdy do WWE

Baron Corbin je možná mnohem blíž k návratu do WWE, než si fanoušci zpočátku uvědomovali, a podle nejnovějších informací to vypadá, že se věci vyvíjejí velmi rychle.

Corbin opustil WWE v listopadu 2024 a od té doby působí mimo tuto společnost, mimo jiné i v rámci Major League Wrestling. Během svého působení v MLW vytvořil s Donovanem Dijakem tým The Skyscrapers, čímž fanouškům nabídl zcela nový pohled na bývalou hvězdu WWE po více než deseti letech strávených pod hlavičkou této společnosti.

Nyní Fightful informoval, že Corbin splnil své závazky vůči některým společnostem, se kterými pravidelně spolupracoval. Patří mezi ně i MLW, kde se jeho spolupráce s Dijakem stala jedním z jeho nejvýznamnějších projektů po odchodu z WWE. Zdroj také uvádí, že lidé z byznysu se domnívají, že Corbin buď již podepsal kontrakt s WWE, nebo nebo k tomu dojde již brzy.

To se shoduje s nedávnými informacemi Davea Meltzera z WO, který prozradil, že Corbinovo jméno se objevilo v souvislosti s možným návratem do WWE. Meltzer uvedl, že neslyšel, že by byla dohoda oficiálně uzavřena, ale dal jasně najevo, že o jeho návratu do WWE se diskutovalo.

Během svého působení v WWE dosáhl Corbin pozoruhodných úspěchů jako titul U.S. šampiona, vítězství v King of the Ring v roce 2019, vítězství v Money in the Bank zápase v roce 2017 a vítězství v Andre the Giant Memorial Battle Royal zápase v roce 2016.

Jeho propuštění v listopadu bylo součástí širší restrukturalizace společnosti.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama