Bobby Lashley: Brock je jiné zvíře ... chcete-li ho porazit, musíte dát do toho všechno

Bobby Lashley

WWE zveřejnila video zaměřené na trénink Bobbyho Lashleyho, který se připravuje na střet s Brockem Lesnarem už tuto sobotu v zápase o WWE titul.

Lashely ve videu vysvětlil, jakým způsobem trénuje, proč je výjimečný a co pro něj znamená zápas s WWE šampionem Brockem Lesnarem.

„Brock je jedním z těch, kteří vystraší spoustu chlapců. Jsou nervózní, když mají příležitost s ním vkročit do ringu. Já ne! Po celou dobu mluvím o tom, že chci toho největšího a nejhrozivějšího člověka v tomto byznysu a tím je Brock. Všechno, co chci je získat zpět titul. Spousta chlapů přichází do profesionálního wrestlingu a chtějí být silní, velcí, takže jen zvedají, zvedají, já jsem takový nikdy nebyl. Já dělám atletický trénink. Můj box, moje práce nohou, rychlost mých rukou, moje síla, mé údery. Pracuji na rychlosti a obratnosti.”

„Jsem jeden z nejatletičtějších lidí v celém wrestlingovém byznysu a dělám to už dlouho. Dělám věci, které si lidé ani neumí představit. Chcete-li porazit Brocka, musíte dát do toho všechno. Brock je jiné zvíře,… jít tam proti Brockovi není něco, čemu se budu vyhýbat. Je to něco, co mě vzrušuje.”

„Vždycky jsem chtěl být hrdinou. Tohle je příležitost být tím hrdinou, to je jedna věc, kterou jsem chtěl. Zanechám svůj odkaz jako hrdina. Nemůžete být hrdina, pokud neporazíte největšího padoucha a věřím, že Brock Lesnar je největší padouch v celém wrestlingovém byznysu.”

Zápas Brocka Lesnara (c) a Bobbyho Lashleyho o titul šampiona WWE se uskuteční už tuto sobotu na placené akci Royal Rumble.

REKLAMA
Mobilni Telefony Notebooky Herni Konzole
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

To stejný už jsem cetl asi 5 let zpátky... Zlatý časy kdy bylo v show ...
Tak toto nebolo len podla PWInsidera ale podla všetkých WM 35 pyro d...
Návrat do TNA jako Brother Nero a potom i jako Willow.
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW Dynamite (10.04.2024)
Šlo by udělat něco s videem? Píše to že video nebylo nalezeno.

Reklama

Který zápas na placené akci AEW Double or Nothing 2024 byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky