ALEXA BLISS
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Alexis "Lexi" Kaufman     Alexa Bliss
   VÝŠKA:    VÁHA:
    152 cm     46 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    09.08.1991     21.09.2013
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    2x SmackDown Women's Championship     Money in the Bank 2018
    3x RAW Women's Championship  
    2x Women's Tag Team Championship  
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Snap DDT    
    Sparkle Splash / Twisted Bliss  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Je téměř nemožné, že tolik výbušnosti a temperamentu se vleze do pouze 152 cm měřící Alexy Bliss.

Cílevědomá, drzá a průbojná Alexa soutěžila o prvenství celý svůj život. Soutěžila v softbale, kickboxu a převážně v gymnastice, kterou zúročila v družstvu roztleskávaček i wrestlingovém ringu. Neminula ji ani dráha v kulturistice, kde se Alexa stala jednou z nejmladších dívek s IFBB Professional statusem.

S takovou impozantní sportovní historií se stala Alexa snadno jednou z nejnebezpečnějších žen v NXT. Ačkoliv nezískala tamější titul, byla těžkou soupeřkou pro Bayley či Carmellu, které dostala až na hranice jejich možností. Po rozdělení rosterů se Alexa katapultovala na vrchol divize, kdy rychle získala SmackDown Women’s Championship titul, a to dokonce dvakrát. Poté se jejím cílem stala červená show, kde rozhodně nezůstává v pozadí. Bliss – v překladu „blaženost“ je sice v jejím jménu, ale sami se můžete přesvědčit, že na Alexe nic blaženého ani nebeského není. Zato záře je kolem ní spousta.

TAGY
Více z této kategorie: « Ali Kalisto »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde