BRAUN STROWMAN
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Adam Scherr     Braun Strowman
      Braun Stowman
   VÝŠKA:    VÁHA:
    203 cm     175 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    06.09.1983     19.12.2014
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    2x RAW Tag Team Championship     Greatest Royal Rumble Match (2018)
    1x IC Championship     Money in the Bank (2018)
      André the Giant Memorial Battle Royal (WM 35)
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Lifting arm triangle choke    
    Reverse chokeslam  
    Running powerslam  
    Yokosuka cutter (2015 - 2016)  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

S jeho monstrózním tělem a hrůzostrašnou aurou je Braun Strowman obávaným soupeřem pro všechny z WWE. Už jen jeho přítomnost nenechává nikoho v klidu.

Byl zaveden do WWE jako nejděsivější člen The Wyatt Family. Bray Wyatt jej jmenoval „Novou tváří destrukce“ a „černou ovcí sestry Abigail“. Strowman sice pro nás nemá mnoho slov, ale jeho údery mluví za vše.

Nyní, již bez Wyatt Family, působí Strowman jako mohutná demoliční koule – smete naprosto vše, co mu stojí v cestě. Randy Orton, Chris Jericho a dokonce i Undertaker byly na kolenou před tímto impozantním obrem své generace.

Více z této kategorie: « Shane McMahon Big Show »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde