RUSEV
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Miroslav Barnyashev     Alexander Rusev
      Miroslav
      Miroslav Makarov
      Rusev
   VÝŠKA:    VÁHA:
    183 cm     136 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    25.12.1985     22.11.2008
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    3x WWE United States Championship     Slammy Award:
      Match of the Year (2014)
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    The Accolade    
    Bulplex  
    Savate kick  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Ne, Rusev opravdu nedostal nějaké superschopnosti v bulharských laboratořích. Je to jen člověk, který se vytrénoval až do současné podoby, která nahání strach všem, kteří se s ním setkají.

Tento východoevropský zápasník, jako vystřižený z devadesátých let, nastolil teror už při svém příchodu v roce 2014. Zůstal téměř rok neporaženým, což z něj udělalo ještě větší hrozbu. Ještě hrozivější na tom je, že nejedná jen podle sebe, ale poslouchá i svoji pravou ruku a choť – Lanu.

Za svojí krátkou kariéru už se stihl zapsat do historie, a to jako United States šampión. To, že už Ruseva dokázal někdo porazit, téměř nic neznamená. Rusev je stále obrovskou hrozbou pro každého, kdo vstoupí spolu s ním mezi 4 provazy.

Kam ho jeho drsné kořeny a touha dominovat dostane?

TAGY
Více z této kategorie: « Charlotte Kofi Kingston »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde