Unikl odstraněný obsah The Fienda Braye Wyatta ze hry WWE 2K22

WWE loni opět ve velkém propouštěla a není žádným tajemstvím, že to byl jeden z důvodů, proč bylo vydání videohry WWE 2K22 z podzimu loňského roku přesunuto na březen letošního roku.

Asi nikoho nepřekvapí, že vývojáři měli původně v plánu do hry vložit také spoustu zajímavého obsahu kolem hvězdy The Fienda Braye Wyatta.

Když byl ale loni v létě nečekaně propuštěn, tak museli tento obsah ze hry odstranit a nahradit něčím jiným.

Na internetu se však objevily záběry některých odstraněných / schovaných částí týkajících se The Fienda v MyRise módu ve WWE 2K22.

Ze hry byl také odstraněn bývalý NXT šampiona Adam Cole, který měl být původně součástí rosteru, ale jelikož se rozhodl odejít do AEW, tak jeho účast ve hře byla odstraněna.

Naši recenzi WWE 2K22 si můžete přečíst ZDE a také se můžete zapojit do soutěže o tři kódy na WWE 2K22 - ZDE

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama