VÝSLEDKY (RESULTS)
 TYP ZÁPASU:  OBSAZENÍ ZÁPASU:
  WWE Universal Championship Fatal 4-Way Match   Brock Lesnar (c) def. Roman Reigns, Braun Strowman & Samoa Joe
  WWE Championship Match   Jinder Mahal (c) vs. Shinsuke Nakamura
  RAW Tag Team Championship Match   Dean Ambrose & Seth Rollins def. Sheamus & Cesaro (c)
  U.S. Championship Match   AJ Styles (c) def. Kevin Owens (Speciální rozhodčí: Shane McMahon)
  RAW Women's Championship Match   Sasha Banks def. Alexa Bliss (c)
  SmackDown Women's Match   Natalya def. Naomi (c)
  Singles Match   John Cena def. Baron Corbin
  Singles Match   Finn Bálor def. Bray Wyatt
  Singles Match   Big Cass def. Big Show
  Singles Match   Randy Orton def. Rusev
  KICKOFF SHOW:  
  WWE Cruiserweight Championship Match   Neville def. Akira Tozawa (c)
  SmackDown Tag Team Championship Match   The Usos def. The New Day (c)
  6-Man Tag Team Match   The Miz, Curtis Axel & Bo Dallas def. The Hardy Boyz & Jason Jordan
   
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde