VÝSLEDKY (RESULTS)
 TYP ZÁPASU:  OBSAZENÍ ZÁPASU:
  RAW Champion vs. SD Champion Match   Brock Lesnar def. AJ Styles
  RAW Champion vs. SD Champion Match   Charlotte Flair def. Alexa Bliss
  RAW Champion vs. SD Champion Match   Baron Corbin def. The Miz
  Men's 5-on-5 Survivor Series RAW vs. SD Elimination Match   Kurt Angle, Braun Strowman, Triple H, Samoa Joe & Finn Bálor def. Shane McMahon, Randy Orton, Bobby Roode, Shinsuke Nakamura
  Women's 5-on-5 Survivor Series RAW vs. SD Elimination Match   Alicia Fox, Nia Jax, Asuka, Sasha Banks, Bayley def. Becky Lynch, Carmella, Natalya, Naomi & Tamina
  6-Man Tag Team Match   The Shield def. The New Day
  RAW Champions vs. SD Champions Match   The Usos def. The Bar
  KICKOFF SHOW:  
  WWE Cruiserweight Championship Match   Enzo Amore (c) def. Kalisto
  Singles Match   Elias def. Matt Hardy
  Tag Team Match   Kevin Owens & Sami Zayn def. Breezango
   
REKLAMA
 
 

Mohlo by vás zajímat

Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde