Vývojáři z 2K dnes zveřejnili první oficiální informace o videohře WWE 2K20, která vyjde 22. října / otóbra.

Zveřejněn byl trailer, který unikl již včera a došlo k potvrzení, že na obalu videohry budou Roman Reigns a Becky Lynch. Pro Becky Lynch jde o významnou poctu, protože bude první ženou na obalu WWE 2K videohry.

• 2K Showcase mód bude zaměřen na ženskou revoluci v WWE, která bude mapovat kariéru WWE Four Horsewomen: Becky Lynch, Bayley, Charlotte Flair a Sasha Banks.

• Debutovat bude WWE 2K20 Originals - stahovatelný obsah pro 2K Showcase.

• V kariérním módu bude možné si vybrat mezi mužskou nebo ženskou hvězdou. K dispozici budou i Mixed Tag Team zápasy.

• Vrátí se WWE Towers mód, který bude inspirován příběhem kariéry Romana Reignse.

• Změny čeká i ovládání hry, což má přispět k tomu, že WWE 2K20 bude přístupnější pro nové hráče.

• K dispozici bude opět i Deluxe a Sběratelská edice. Chyna bude součástí těchto edici jako hratelná postava.

Hru si již nyní můžete objednat v JRC a Brlohu.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde