KEVIN OWENS

  VÝŠKA: 183 cm  VÁHA: 121 Kg

  FINISHERY: Pop-up Powerbomb

  TITULY (WWE): WWE Universal titul (1x), IC titul (2x), U.S. titul (3x)

 
VSTUPENKY V SÍTI TICKETPORTAL (ZDE) • CENY VSTUPENEK: 990 - 1790 KČ

Kevin Owens, rodák z města Quebec v Kanadě, je bojovník, ve kterém se sjednocuje slitování se špatnými úmysly, ovšem v nerovném poměru. Kromě pochval od legend jako jsou The Rock či Stone Cold Steve Austin, získal Owens mnoho ocenění v Severní Americe i jinde ve světě.

Během 14 let, kdy Owens působil na nezávislé scéně, se Owens střetl se zápasníky, kteří se později stali WWE SuperStars, jako jsou Seth Rollins, Sami Zayn, Neville či Daniel Bryan. Po dosažení úspěchů na celém světě je považován za jednoho z největších konkurentů předních světových zápasníků. Owens se připojil k SuperStars v roce 2014, kdy debutoval na NXT Takeover: R Evolution, a jen pár měsíců poté se pyšnil označením NXT Champion, který získal poražením jednoho ze svých dávných přátel Samiho Zayna.

Bezohlednost Owense přesunula rychle do hlavního rosteru, kde porazil Johna Cenu v jeho prvním zápase, což ho katapultovalo na vrchol. Po hořké rivalitě se Sami Zaynem se Owens spřáhl s Chrisem Jerichem, díky němuž získal místo ve Fatal 4 Way zápase o nový WWE Universal titul. Díky překvapivému zásahu Tripla H se Owens stal druhým WWE Universal Championem v historii.

Přátelé i nepřátelé pozor! Kevin Owens jde do boje.

 No Disqualification Match - Kevin Owens vs. Randy Orton

Důležité upozornění: Máme novou stránku na Facebooku. Připojte se k nám ZDE

REKLAMA
 
 

Důležité upozornění: Máme novou stránku na Facebooku. Připojte se k nám ZDE

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Důležité: Na Facebooku nás najdete na nové adrese ZDE
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde