Brock Lesnar bude 7. dubna na WrestleManii 35 obhajovat svůj Universal titul v zápase se Sethem Rollinsem. Půjde o jeho poslední zápas v WWE?

Brad Shepard včera naznačil, že vůbec není jisté, že Lesnar přijde na WM 35 o titul a tím skončí jeho působení v této společnosti. Jeho kontrakt sice vyprší krátce po WM 35, ale WWE vůbec neinformuje lidí v zákulisí o jeho rozvrhu a plánech.

Jenom úzká skupina lidí v WWE ví, jaké plány má WWE s Brockem Lesnarem. Neoficiálně se počítá s jeho zápasem 3. května / mája na eventu v Saúdské Arábii.

UFC má také velký zájem o jeho návrat, ale Vince McMahon je údajně ochoten přeplatit jakoukoliv nabídku, kterou dostane, jen aby ho udržel v WWE.

Shepard tvrdí, že zdroj z WWE mu naznačil, že by neměl být překvapen, pokud si Lesnar na WM 35 titul udrží a bude pokračovat ve svém velmi omezeném rozvrhu v WWE.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2019-03-28 20:33
Winner ! and still WWE UNIVERSAL CHAMPION BRRRROOOCK LESNAAAR !! :)
Odpovědět
 
 
#2 2019-03-28 20:01
smicham
Odpovědět
 
 
Franklin Franklin +15
#1 2019-03-28 19:57
Ať mu ho už vezmou smi18 tenhle titul už dávno není hlavním titulem RAW hlavním titulem v RAW je IC titul...Bylo by dobré kdyby Universal titul dostál Randy Orton tak na 2 měsíce on to s titulem umí on by mu dokázal vrátit prestiž..
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde