Baron Corbin včera v show RAW porazil Ricocheta, co mnozí fanoušci vnímali značně negativně.

Dave Meltzer tvrdí, že toto jeho vítězství souvisí se snahou WWE vybudovat z Corbina relevantního heel wrestlera, protože v dohledné budoucnosti ho plánuje zařadit do feudu s Rollinsem o Universal titul.

WWE tak chce z Corbina vybudovat soupeře, který bude pro Rollinse hrozbou.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-05-14 20:50
Mě osobně se líbil jako Constable Corbin. Potenciál má, akorát stačí jeden krok o pár centimetrů vpravo a Vinc ztratí zájem a pohřbí ho.
Odpovědět
 
 
Nook Nook +14
#1 2019-05-14 20:07
Corbin neměl za poslední dva roky feud, kde by byl hrozbou. Přitom je dobrej, ale WWE..
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde