Dean Ambrose (Jon Moxley) se po svém odchodu z WWE dost kriticky vyjádřil na adresu WWE, přesněji na kreativní procesy v této společnosti.

Roman Reigns v nedávném rozhovoru otevřeně řekl, že vůbec nesouhlasí s názorem Ambrose. Podle něj je na každé hvězdě WWE, jak komunikuje s vedením ohledně kreativního směrování.

Zdůraznil, že má Ambrose rád, kdykoliv mohou spolu jít na pivo, ale s jeho názorem na kreativní proces v WWE nemůže souhlasit, protože to není pravda. Dodal, že Vince McMahon respektuje své hvězdy a zajímá se o jejich názory.

Také se vyjádřil ke vzniku nové společnosti AEW, kterou Seth Rollins v jednom z nedávných rozhovorů označil za konkurenci, což bylo podle Reignse příliš velkorysé.

AEW podle něj není konkurence, protože WWE je příliš daleko před všemi. AEW je ale další možností pro wrestlery a fanoušky, což je podle jeho názoru dobrá věc, ale zároveň dodal, že WWE je jeho domov a nikam jinam se nechystá.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Rocky Rocky -2
#2 2019-08-06 16:51
Tak jistě, když je zaměstnanec WWE, tak nelze kritizovat dobré jméno. Jinak jak jsem nedávno napsal o možném návratu Russa do WWE, tak asi tento web nezveřejní do novinek, ale Brad Shepard potvrdil, že návrh byl návrat Russa, když jiné legendy ze zákulisí vrací do WWE, což Bruce Prichard se o to hodně zajímal, ale nakonec od Pricharda se řeklo ne, že to je jako kdyby jsi měl doma bahno. WWE asi nebude chtít Russa zpět, protože Russo s produktem hlasitě nesouhlasí, třeba na twitter, jedině by ho vzal zpět, pokud by vrátili Attitude, že je teď něco jako v černé listině.
Odpovědět
 
 
Messi Messi +9
#1 2019-08-06 16:29
Roman Reigns v nedávném rozhovoru otevřeně řekl, že vůbec nesouhlasí s názorem Ambrose. Podle něj je na každé hvězdě WWE, jak komunikuje s vedením ohledně kreativního směrování.
To ale asi nepatrí pre každu hviezdu že sa zaujíma o ich názory
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde