Elias měl mít včera v show SmackDown Live semifinálový zápas King of the Ring turnaje. Nakonec ho ale nahradil Shane McMahon, protože WWE oznámila, že kvůli zranění kotníku nemůže Elias na tento zápas nastoupit.

PWInsider potvrdil, že jde o legitimní zranění, které není součástí příběhu. Zatím nevíme, jak dlouho bude kvůli tomuto zranění mimo ring. Server Fightful uvedl, že na interní seznam zraněných hvězd přibyli také Samoa Joe a Carmella, ale zatím nevíme detaily o jejich stavu.

Naopak uschopněná k návratu po otřesu mozku byla Tamina Snuka, a naznačen byl i návrat dalších dvou hvězd.

Jinder Mahal a Bobby Lashley by se podle interního seznamu měli vrátit do ringu v listopadu / novembru tohoto roku.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
smtxx smtxx +5
#2 2019-09-11 15:48
po tom triple threat matchi měl slušnou modřinu na žebrech Richochet mi přišlo a Joe tam ležel a byl kontrolován .tak snad nic vážnýho
Odpovědět
 
 
Mickie Mickie +3
#1 2019-09-11 15:21
A o Mickie James žádné info?
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „WM36” a získáte slevu 36% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde