Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejší show RAW.

Feud Setha Rollinse s The Fiendem ještě nekončí. Včera v RAW jsme byli svědky toho, jak Rollins podpálil Firefly Fun House.

Zároveň byl pro placenou akci WWE Crown Jewel v Saúdské Arábii potvrzen Universal Championship Falls Count Anywhere Match - Seth Rollins (c) vs. The Fiend Bray Wyatt.

Pro Rollinse to bude znamenat, že v Saúdské Arábii bude mít dva zápasy, protože je také kapitánem týmu Hulka Hogana proti týmu Rica Flaira.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
smtxx smtxx +5
#2 2019-10-15 11:24
mě už fiend doslova sere ,nic zajímavého na něm ted fakt nevidím - to strkání ruky do pusy je nechutný , otravný ,stále stejný a hlavně nechápu co na tom má být jako "devastujícího" - ho kousnu a je to ne ? Seth vypadá jak blbec po tom HIAC zápase .

Navíc i ta jeho maska už mi příjde jako joke a ne nic strašidelnýho ... ve finále Bray vypadá jako tučnák ze starýho batmana když ho hrál Devitto.
Odpovědět
 
 
NGU NGU +10
#1 2019-10-15 10:16
ježíš už vidím jak Bray zasiahne aj do toho tag zápasu keď vytvárali ten jeho charakter tak mi to prišlo zaujímave ale keď vidím ako ho builduju tak ani nie lebo kickoutne 40 finisherov a je predpovedatelne kedy a či zasiahne do zápasu ja viem že chcú z neho urobiť neporazitelneho ale takto to nepôjde.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde