Tento článek by se dal napsat způsobem, že zkopírujeme několik předchozích stejných článků, a pouze změníme jméno wrestlera. Ptáte se proč? Odpověď je, protože Vince McMahon.

Humberto Carrillo je totiž další wrestler z nekonečného seznamu hvězd WWE, které nejprve dostaly od Vince McMahona push, ale po pár týdnech o něj přišly.

Wrestling Observer totiž včera informoval, že Humberto Carrillo už přišel o podporu ze strany Vince McMahona, přesněji o push, který dostal. Důvod je ten, že Vince se domnívá, že za ten krátký čas, během kterého dostal větší prostor nebyl dostatečně over.

Podle WO se opakuje situace jako v případě Cedrica Alexandera, kde Vince také po krátkém čase ztratil trpělivost s budováním tohoto wrestlera. Vince chce vidět okamžité propojení hvězdy s fanoušky, a pokud se tak neděje, tak se o tuto hvězdu přestane zajímat.

Humberto Carrillo se bude určitě i nadále pravidelně objevovat v RAW a sem tam vyhraje nějaký důležitější zápas, ale podle WO na dlouhou dobu přišel o možnost získat nějaký větší a významnější push.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Rosťa Rosťa +2
#3 2019-11-28 13:50
Upřímně souhlasím..nija k extra se nevyjímá a nemá ani svůj specifický move nebo tu jiskru jako měl třeba ricochet nebo corbin prostě mě tam akorád sere a v ringu vidím jen dalšího aliho.
Odpovědět
 
 
Rasťo Rasťo +7
#2 2019-11-27 17:30
Klasika
Odpovědět
 
 
#1 2019-11-27 14:10
To na ně mají asi bučet jako na Rollinse a Reignse nebo nevím. Hlavně, že Rollins má proma jako klučina z družiny
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde