Dio Maddin se po útoku od Brocka Lesnara již nevrátil za komentátorský tým show RAW. Důvodem je odchodu je zřejmě jiný, než se původně zdálo.

Bryan Alvarez sice potvrdil, že Maddin se opět chce zaměřit na kariéru wrestlera, ale to souvisí s tím, že Vince McMahon a Kevin Dunn s ním nebyli spokojeni. Alvarez neví, co přesně jim vadilo, ale nebyli s jeho prací komentátora spokojeni.

Oficiální důvod jeho odchodu z této pozice se ale bude stále uvádět to, že se chce opět zaměřit na kariéru v ringu.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Honzák Honzák -1
#1 2019-12-06 16:20
jo spokojeni.. WWE mluví o spokojenosti :D
No.. bylo by fajn, kdyby někdy spokojovaly fanoušky :D
Mimochodem.. co se týče toho čachrování s komentátorama - další příklad, jak WWE ukazuje, že mají personální i organizační schopnosti a že už tam žádnej zdravej rozum nejspíše neexistuje.
Kdyby nebyly kreténi - neodešel by JR, kdyby nebyli kokoti - Michael Cole by dál moderoval RAW..
Naopak se divím, je Jerry ( nic proti němu ) se vrátil na plný úvazek, když už minule na tom byl zdravotně né zrovna v pořádku , snad i něco se srdcem a atd..
Cole byl nejdřív asi uvaděč, krom wrestling kariéry :D , pak koment SD a pak návrat do RAW.. Kde byl až doposud logicky, páč tvoří celý komentátorský základ WWE.
Booker T je taky velmi kvalitní komentáror a jeden z nejlepších co má WWEa také se asi nemaj k tomu, aby ho zaměstnaly na plnej úvazek..
JR tam taky mohl být. No a komentuje AEW :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde