Když se začal středeční souboj NXT vs. AEW, tak show AEW Dynamite dominantně vyhrávala každý týden v počtu sledujících diváků. To už ale neplatí.

Minulý týden totiž show NXT opět dokázala porazit show AEW, když žlutou show sledovalo 810 000 diváků a AEW pouze 663 000 diváků (dosavadní nejnižší sledovanost show AEW).

Tento týden už po dvou prohrách v řadě dokázala show AEW zvítězit, ale pouze velmi malým rozdílem. AEW sledovalo 851 000 diváků a NXT si tento týden zapnulo 845 000 diváků, takže rozdíl je pouze 6000 televizních diváků.

Pondělní show RAW na USA Network sledovalo tento týden 2 208 000 diváků.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
simla5 simla5 0
#5 2019-12-06 17:57
Za 4, WWE už má spoustu věcí vychytaných a to je taky důvod, proč má NXT konzistentní ratingy i když obvykle né tak vysoký - protože to je kvalitní show co dělá málo chyb a má vybudovanou stálou základnu fanoušků. Naproti tomu u AEW to vypadá, že fanoušky spíš ztrácí a má to svůj dobrej důvod. Sice teprve začali a je třeba jim dát nějakej prostor na doladění, ale i přesto dělají hromadu chyb. Snahu některých wrestlerů nepopírám, ale - většina zápasů v AEW obsahuje dost chyb a momentů, kdy jeden dost dlouho čeká na zásah od druhýho, což hrozně kazí celkovej dojem.
Vůbec si neuvědomujou, že debut někoho z indy scény prostě potřebuje build up. Jasně, že když debutoval Jake Hager, tak to byl BOOM, protože ho každej zná z WWE, ale všechny ostatní debuty od té doby byly úplně příšerný, protože neměly absolutně žádnej build up.
Ten jejich podivnej způsob budovaní titulových zápasů na základě win-loss rekordu, kterej je jedinou hnací "silou" jejich feudů a ještě na tohle pravidlo sami kálej tím, že si může vlastně kdokoliv přijít za championem a říct si o zápas, navíc s tím, že na žádný rematche se tu očividně nehraje, takže za tu krátkou dobu měl Jericho už tak 5 "feudů", na čemž se prostě nedá postavit žádná pořádná rivalita.
Obecně Dynamite působí jako house show, kde jsou jen random rozházený zápasy, který nemají vůbec žádnej význam a všechno staví jen na rivalitě bez ničeho dalšího. Mimoto hypovali TT divizi jako prase a o co teď není vůbec žádnej feud? O TT tituly, dokonce ani o Womens titul není žádnej feud, ale to není žádný překvapení, protože jediná věc, která se dá v AEW momentálně nazvat feudem je Cody vs MJF. Tu podvinost s Brandi fakt nepočítám, protože to je hroznej cringe a ať už to povede kamkoliv, tak to bude hrozný...
Obecně Dynamite působí jako house show, kde jsou jen random rozházený zápasy, který nemají vůbec žádnej význam a všechno staví jen na rivalitě bez ničeho dalšího. Mimoto hypovali TT divizi jako prase a o co teď není vůbec žádnej feud? O TT tituly, dokonce ani o Womens titul není žádnej feud, ale to není žádný překvapení, protože jediná věc, která se dá v AEW momentálně nazvat feudem je Cody vs MJF. Tu podvinost s Brandi fakt nepočítám, protože to je hroznej cringe a ať už to povede kamkoliv, tak to bude hrozný...
Odpovědět
 
 
simla5 simla5 +1
#4 2019-12-06 17:56
Ježiši Honzáku... AEW mě sice baví a fandím jim, ale jejich fanboyové jako ty a hromada dalších na fb mě pomalu nutí k tomu, abych si jejich obsah přestal platit. A WWE má sice svoje chyby, ale momentálně se jich musím zastat. Takže...
Za 1, Jaká propaganda? WWE by se určitě starala o pravidelný porovnávání ratingů, když v nich NXT většinou prohrává, to dává absolutní smysl. Zamysli se, než plácneš další podobnou hovadinu.
Za 2, WWE že jde nějak výrazně a viditelně ke dnu? A to jako soudíš na základě čeho? O sledovanosti jakou mají RAW, Smackdown nebo jejich PPV si může AEW zatím nechat jen zdát a ještě hoooooodně dlouho na takových číslech nebudou, jestli vůbec někdy...
Za 3, AEW má na WWE jen pozitivní vliv, snaží se zlepšovat a vymýšlet způsoby, jak si udržet a natáhnout diváky a krom snahy o to, aby nikoho nepropouštěli se WWE o AEW v podstatě nezajímá. To AEW je v tomhle to uřvaný děcko v rohu, který má konstantní potřebu na sebe upozorňovat a urážet všechny okolo. Mimoto je momentálně táhnou hlavně bývalý hvězdy WWE, což taky o něčem svědčí.
Odpovědět
 
 
Honzák Honzák -1
#3 2019-12-06 15:41
2/2
Jsem zvědav, kdy vrátí Punka do Ringu a jsem rád že ohledně něj došlo na má dávno vyřčená slova a predikci. I přesto, že by se mu zadařilo v UFC, tak jsem byl přesvědčen, že se vrátí. Navíc a to si každej sledující mohl všimnout - fenomén CM Punk totiž od jeho odchodu asž doposud trvá, lidi stále čekají a celá ta léta ho i celkem pravidelně skandují. A to i přes naprostou cenzuru ze strany WWE. Mě by hrdost nedovolila se ještě někdy do WWE vrátit při zkušenostech, kterými si on prošel tam. Ale on jení blbej a umí si stát za svým. Nenechá se zvyklat na nějaký výjeb. WWE se do dnešních dní nemohla vůbec vyrovnat z jeho odchodem a dělaly všecko pro to. Toho všeho si všímaly i jinde a teď je tady AEW. A já doufám, že jim to půjde pořád nahoru a nahoru. Ono to bude zároveň motivací pro WWE, která IGNORUJE NAPROSTO přání fanoušků, diváků...
A ještě by měly v WWE přiznat, že víc než 2/3 "fans" jsou děti do 17 let :D A to se rovnou mohou lidé podívat, jak co asi ty děti vidí, jak je to kazí :D Všude samej gender, radiátor, satanista, hajzl.. no prostěš perfektní vzory pro děti. Děti mohou sledovat propagaci genderismu, multikulti i satanismu.. vidět prso, ale je průser.. nebo víc odhalený zadek nějaké pěkné wrestlerky .. v tom je to nesmyslné. Celý PG je nesmyslný..
Odpovědět
 
 
#2 2019-12-06 15:41
1/2
A to i přesto, že rozpočet WWE je mnohem větší, WWE je zaběhlejší a mainstreamová.
V podstatě je velmi hloupá, až ubohá propaganda WWE, když se srovnávaj tyto dvě "společnosti" .. To už je jedno jestli jejich soutěže, jako je třeba NXT. Nezáleží na tom, co to. Zkrátka to je produkt WWE.
AEW je nová a už teď je silnou konkurencí a pomalu je začíná v jistých ohledech bválcovat. A to je teprve na začátku !
Tak to jako sorráč WWE, ale pro vás to je naprosto katastrofální jev a realita !
A já jsem rád, že konečně maj schopnou konkurenci s tím, že já osobně jsem tam poslední dobou našel více zábavy.
Také se dá chápat, jak najednou WWE škemrá Punkovi a už ho angažuje. Jak rychle přecházej od naprosté cenzury CM Punka k jeho zaměstnání !
Já jsem rád, že Punk se vraací, nicméně já bych ho uvítal mnohem raději právě mimo WWE, který už začíná být svou značkou a konstruktem naprostej přežitek. Sem tam něco zaujme, sem tam se předvede zajímavé sportovní a akrobatické kousky ( přičemž akrobacie a odvážné kousky naprosto mizí )
AEW se neobjevila jen tak. Ten úpadek WWE je TAK CITELNÝ A JASNÝ, že si ho může všimnout snad i idiot, když to trošku sleduje.
Takže komu tady dochází pomalu a jistě celá léta dech ?! WWE. Kdo není schopen tvořit kvalitní rostery a kvalitním vystupováním a né "ohranýma písničkama" Ať je to RAW, nebo jaká koli jiná show - všecko šlo kvalitou dolů, nesmyslná rozdělení a ti kreténi nasadily čepiičku na to všecko tím, že Michaela Cola vyšoupli z jeho pozice hlavního komentátora RAW do ještě nižší soutěže a méně kvalitní SD ? No to je neuvěřitelý, co za sračky tam musí probíhat.
V AEW vidím budoucnost a myslímm, že oni by i mohli rozjet něco jako Attitude eru či obdobu ECW..kde by samozřejmě byl vysílací čas nastaven pro dospělé.
O to je zájem.. lidi vzpomínají na attitude eru, časy ECW a další.
Ti, kdo to mohou sorvnat jasně ví a vidí, že WWE dneška už od PG ery je nudnější a nudnější, symetrický, nepřekvapující, ustálený.. No.. WWE si už svůj vrchol prožila a to ještě jako WF a za dřívějších časů.. WWE
Co se týče NXT.. jen část rosteru WWE. Nic víc.
Odpovědět
 
 
Nazor Nazor +3
#1 2019-12-06 11:54
Je super, že můžeme sledovat wrestling 2 jiných pohledu, ale asi mám radši NXT.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde