Už jsme vás v předchozím článku informovali, že se očekává zápas The Fiend Bray Wyatt (c) vs. Daniel Bryan o WWE titul na placené akci TLC.

Wrestling Observer ale tvrdí, že tento zápas se nemusí uskuteční na placené akci TLC. WWE totiž začala budovat větší příběh mezi Bryanem a Wyattem.

Proto údajně existuje možnost, že pokud bude chtít WWE dát více času a prostoru na rozvinutí tohoto příběhu, tak může tento zápas přesunout až na Royal Rumble.

Na placené akci WWE TLC by tak The Fiend mohl mít zápas s The Mizem.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Honzák Honzák -2
#1 2019-12-06 15:54
hele jako klidně, když to bude mít smysl..
Na druhou stranu já nejsem fanouškem, tak pošahaných charakterů, jako například nyní ztárňuje právě Bray Wyatt.. Já to beru s nadhledem, ale nelze popřít, jak negativně toto oslovuje ty nejmladší, co na to čumí - co je na to rodiče nechaj čumět, hlavně aby měli čas na svoje.. :D
Ze strany WWE jsou takové charaktery naprosto cílené, co se ovlivňování týče. Jakoby pro něj nemohli najít úplně jiný zajímavý charakter.. Zas tak nadšenej nejsem. Danilela sleduju rád, patří k těm co mě baví a naopak Bray by mě mohl bavit, ale musí se chovat v rámci charakteru a tak mě bohužel vůbec nebaví, ani se mě nelíbí na něj čumět. Takže z mýho osobního pohledu to šťastné zrovna není.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde