Batista, který bude letos uveden do Síně slávy WWE má potvrzenou účast v druhé sérii seriálu „See”, který je k dispozici pro předplatitele služby Apple TV+.

Hlavní roli v tomto seriálu ztvárňuje Jason Momoa. První série měla premiéru v listopadu / novembri a nabídla 8 epizod. Zatím nebyly zveřejněny informace o roli, kterou Batista v tomto seriálu ztvární, taktéž se zatím neví, kdy bude mít druhá série premiéru.

See post-apokalyptická fantasy série, která představuje budoucnost vzdálenou 600 let, kde se lidé kvůli globální epidemii slepoty a s ní spojeným válkám a vymírání vrátili zpět do jeskyní. V jednom ze samostatně žijících kmenů se narodí dvě děti, které vidí, co se naposledy stalo velmi dávno. O „mýtické děti” se zanedlouho začnou vést rozsáhlé boje.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2020-01-14 12:49
Cituji Honzák:
hele... neviiiiim :D
nečetl jsem článek, netýká se pro něčeho pro mne zajímavýho, ale jedno vím jistě.. Dokud nečtu o Batistovi, který se chce vrátit do ringu - tak je všecko v pohodě !! :D
Ať se Batistovi daří, hlavně ať už neleze do ringu. Už posledně na to neměl ani fyzicky a to bylo hrozný na něj čumět. :D

Tak ale musíš to brát trochu s rezervou je mu 50 let myslím že i on sám je soudnej prostě chtěl zakončit svojí karieru zápasem a to taky udělal myslím že nehodla v WWE přeživat jako undertaker.
Odpovědět
 
 
Honzák Honzák -2
#2 2020-01-14 12:33
hele... neviiiiim :D
nečetl jsem článek, netýká se pro něčeho pro mne zajímavýho, ale jedno vím jistě.. Dokud nečtu o Batistovi, který se chce vrátit do ringu - tak je všecko v pohodě !! :D
Ať se Batistovi daří, hlavně ať už neleze do ringu. Už posledně na to neměl ani fyzicky a to bylo hrozný na něj čumět. :D
Odpovědět
 
 
Bilbo Bilbo +2
#1 2020-01-14 11:03
Vsadim se, že si zahraje jeho bratra. :)
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde