Big Show bude možná mnohem déle součástí feudu v show RAW, než se původně předpokládalo.

Wrestling Observer totiž informoval, že původně mělo jít o jeho krátkodobou účast, než Mysterio ukončí svůj feud s Andradem a přesune se do hlavního feudu v show RAW.

Feud Mysterio vs. Andrade ale trvá delší dobu, než bylo původně v plánu a k heel frakci Rollinse se včera přidal i Buddy Murphy.

To by mohlo naznačovat, že Big Show setrvá v tomto feudu i poté, co se k ním připojí Mysterio.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Honzák Honzák +2
#1 2020-01-14 22:43
No to jsou docela dobrý zprávy, asi to bude zajímavější a tentokrát musím uznat, že mě to baví.. A i pochválit vynikající spor mezi Buddym Murphy a Alisterem Blackem.. i včerejší zápas byl vynikajícáí.. Skoro na úrovni Indy scény, jakou měli volnost.Nebo jakou dostali v rámci WWE. Tenhle zápas byl mimořádně kvalitní a to je potřeba udržet. Byl opět dost fyzickej a intenzivní.. Důvěryhodnej. Jak Black zaplul k tej paní v modrém za mantinel taky nemělo chybu a bylo vidět, že toto ve scénáři vůbec nebylo, že tam takhle hezky zaletí :D
Takže za mě v tomto ohledu palec hore. A jsem dost rád, že Big Show přišel nadýl.. Jsem si jistej, že fyzičku na to pořád má a navíc v podstatě nepřestal s trénováním a udržováním kondice, po celou dobu, co nebyl na obrazovkách ...
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „WM36” a získáte slevu 36% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde