CM Punk otevřeně řekl, že by nebyl proti návratu do ringu WWE, kdyby byla správná situace, finanční nabídka i soupeř. Zdá se ale, že ze strany WWE není o jeho návrat zájem.

Už jsme vás informovali, že Vince McMahon odmítl jakékoli úvahy o účasti CM Punka na WrestleManii 36, protože ho považuje za nedůvěryhodného. Wrestling Observer potvrdil, že Vince prostě považuje CM Punk za osobu, se kterou se nedá obchodovat. Jeho agent se údajně pokusil začít s WWE jednat, ale společnost to odmítla.

Nedůvěra ze strany Vince McMahona ale není jediná překážka pro případný návrat CM Punka do WWE. Nikdo vlivný v této společnosti totiž nelobuje za jeho návrat, dokonce ani Paul Heyman.

Zatím se tedy zdá, že i když CM Punk by proti návratu nebyl, tak ze strany WWE v současnosti není zájem. Je to zřejmě důsledek toho, že když CM Punk odešel, tak za sebou spálil mnoho mostů.

Není totiž tajemstvím, že přestal komunikovat téměř s každým, kdo byl v té době v WWE, přičemž mnozí ho považovali za přítele.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
End End +3
#1 2020-03-28 18:57
Však co dostane nabídku od AEW a WWE bude v prdeli zas a znova.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.