WWE musela kvůli pandemii nového koronaviru totálně změnit všechny plány pro WrestleManii 36. Namísto stadionu se show natáčela v Performance Centru bez účasti fanoušků.

Triple H v The Pat McAfee show prozradil, že WrestleMania 36 by se zřejmě vůbec nekonala a došlo by k jejímu úplnému zrušení, kdyby WWE neměla Performance Centrum.

WWE už v minulosti plánovala, že bude nějaký obsah vysílat z PC, takže i v této krizové situaci byla schopna své hlavní TV shows a WM přesunout právě do této budovy, a fanouškům tak stále poskytovat nový obsah.

Jak jsme vás už ale informovali, stát Florida vydal příkaz „zůstat doma“ na následujících 30 dní. To by mohlo způsobit, že WWE bude donucena k pauze, nebo bude muset své natáčení přesunout někam, kde bude mít povoleno natáčet.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
NGU NGU +3
#1 2020-04-03 16:14
Myslím si že radšej mala byť zrušená
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde