Tyson Kidd prozradil, komu by chtěl čelit, pokud by mohl mít ještě jeden poslední zápas

Tyson Kidd musel předčasně ukončit svou kariéru wrestlera kvůli velmi vážnému zranění krku, které utrpěl poté, co mu Samoa Joe nasadil svůj finisher Muscle Buster.

Šlo o tak vážné zranění, že nechybělo mnoho a mohl dokonce zemřít. To se naštěstí nestalo a Tyson Kidd se dokázal dostat do stavu, kdy mohl opět začít trénovat.

I když jeho dny v ringu skončily, tak jako producent WWE a příležitostný trenér je neodmyslitelnou součástí zákulisí této společnosti.

V nedávném rozhovoru prozradil, že pokud by měl možnost mít ještě jeden poslední plnohodnotný zápas ve své kariéře, tak by chtěl, aby jeho soupeřem byl Cesaro nebo Harry Smith, případně by mohlo jít o týmový zápas on, Cesaro & Harry Smith vs. The New Day. Jason Jordan a Chad Gable jsou také na jeho seznamu možných dream soupeřů.

Tyson Kidd prozradil, že Cesaro byl první z kolegů, kdo byl při jeho posteli v nemocnici po zranění, které ukončilo jeho kariéru. Je také názoru, že Cesaro by měl být světovým šampiónem.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky