„Stone Cold” Steve Austin o wrestlingu v roce 2021: Za Attitude Éry to byl drsnější produkt

WWE Hall of Famer „Stone Cold” Steve Austin vyjádřil svůj názor na současný stav profesionálního wrestlingu v roce 2021.

Stalo se tak během rozhovoru pro ESPN, kde uvedl, že profesionální wrestling v roce 2021 je mnohem atletičtější, než byl během Attitude Éry.

„Máte pravdu, když říkáte, že dnes je jiná doba. Je to atletičtější produkt, kluci a holky jsou lepší sportovci, než jsme byli my. Když jsem vyrůstal, byl jsem velkým fanouškem NWA, Mid South a WCCW. Jen si myslím, že byznys byl tehdy mnohem víc chráněný a byl to drsnější produkt, což je to, co mi vyhovovalo.”

Austin v rozhovoru také ocenil všechny hvězdy WWE, které musí vystupovat v ringu během této pandemické éry, kdy nejsou v aréně fanoušci, kteří by jim poskytli zpětnou vazbu.

„Všichni muži a ženy ve WWE si zaslouží respekt za to, že pracují během pandemie a bez diváků. Když sledujete fotbalové zápasy, tak i při 25% kapacitě tito fanoušci ovlivňují váš výkon. To platí zejména v profesionálním wrestlingu, protože tak získáváte zpětnou vazbu ve svém rozhodovacím procesu. Chybí mi publikum. Ale ano, dnes je to jiný produkt.”

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat