Edge o volbě soupeře na WrestleManii 37: Mám pocit, že nemůžu nic pokazit

WWE Hall of Famer Edge se stal vítězem mužského Royal Rumble zápasu, takže má garantovaný zápas o světový titul na WrestleManii 37. Koho ale vyzve?

V rozhovoru pro Sports Illustrated se vyjádřil ke všem třem možnostem a dodal, že každá je pro něj něčím zajímavá, takže se v podstatě nemůže rozhodnout špatně.

„Musíme začít s Finnem Bálorem. Pracuje teď v ringu na úplně jiné úrovni, než jsem ho kdy viděl. Líbí se mi, co dělá. S Finnem by to byl příběh o dvou chlapech, kteří zápasili po celém světě, ale nikdy nebyli na stejném místě ve stejnou dobu. To je pro mě velmi přitažlivé.”

„Drew se vydal trnitou cestou, aby se dostal tam, kde je, ale probojoval se přes všechno, aby se dostal až sem. Postava jako Edge by skutečně respektovala Drewa, takže tento typ zápasu by byl jiný příběh, založen na vzájemném respektu a na tom, kdo je tím lepším.”

„Roman opravdu našel svou osobnost. Tohle je chlap, o kterém jsem vždycky věděl, že je. Sundali mu pouta a umožnili mu naplno se projevit. S vědomím, jaký příběh bychom mohli vytvořit, slintám nad tím. Podívejte se na všechny tři možnosti. Jsem v pozici, kdy mám pocit, že nemůžu nic pokazit.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

PanRT uveřejnil komentář v Další hvězdy z TNA se objeví v ringu WWE NXT
Určitě se přidá i Jeff.
Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...

Reklama

Líbil se vám debut nové frakce Uncle Howdyho v pondělní show WWE RAW?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky