Bude mít frakce Hurt Business i ženskou členku?

Frakce Hurt Business ovládla téměř celou pondělní show RAW, protože Shelton Benjamin a Cedric Alexander jsou držiteli týmových titulů a Bobby Lashley získal minulý týden titul šampiona WWE.

Jejich cílem je ale rozšiřovat své působení a dosah, takže uvažují o tom, že by se do jejich frakce mohla připojit žena, která by jménem této frakce ovládla ženskou divizi.

„Chceme dominovat a zanechat odkaz. To je to, co chceme. Další věc, o které jsme mluvili, ani nevíme jestli do toho chceme jít, ale řeknu to: Je nějaká žena, která se přidá ke skupině? Přemýšleli jsme o tom. Máme několik jmen. A kdybychom šli touhle cestou, tak si myslím, že se všichni shodneme na tom, koho bychom rádi měli v naší skupině. Víc zatím nemohu říct, ale je to něco, o čem uvažujeme.”

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

KabanRkO uveřejnil komentář v Brock Lesnar bude přidán do WWE 2K25
Tak to opravdu čumím, že tento profil ještě běží! Po tolika letech ? J...
Tenhle šašek je stejný šašek jako Bartoš z Pirátů ...
Turnaje od AEW nezklamou, za mě velká pochvala. Bezvadný večer plný a...
No jo ale všimli jste si že od té doby R-Truth už dlouho nebyl v ringu...
LGs uveřejnil komentář v Kdy WWE schválila návrat Brocka Lesnara?
Ano na 3-4 roky podepsal kontrakt. Těším se na Bron vs Brock ? na WM42...

Reklama

Těšíte se na návrat AJ Lee do WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky