Paul Heyman: Christian utekl z WWE, protože věděl, že bude cílem Romana Reignse

Christian se letos vrátil do ringu WWE na placené akci Royal Rumble, ale nakonec se rozhodl podepsat kontrakt s AEW. Jeho důvodem bylo, že WWE neměla pro něj tolik příležitosti, kolik by chtěl.

Paul Heyman včera v Talking Smack zmínil tento odchod Christiana do AEW, když to spojil s příběhem Edge a Romana Reignse, kteří by měli mít na WrestleManii 37 zápas o Unviversal titul.

„Pojďme se nad tím zamyslet. Edgi, tvůj nejlepší přítel na světě věděl, že se stane cílem Romana Reignse. Co udělal? Utekl dřív, než se na něj Roman Reigns stačil zaměřit. Kolik vašich ,Christianů' musí konvertovat, než si uvědomíte, že není chytré naštvat Romana Reignse? Ty Edgi, si naštval Romana Reignse.”

Edge bude mít už příští pátek svůj první zápas ve SmackDownu po 10 letech. Jeho soupeřem bude Jey Uso a zápas určí, kdo bude „Special Enforcer” v zápase o Universal titul na placené akci Fastlane.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky