Situace ohledně Daniela Bryana se pořádně zamotává. WWE už přesunula jeho profil mezi bývalé hvězdy

Situace ohledně budoucnosti Daniela Bryana ve WWE je aktuálně dost nejasná a zřejmě jen málokdo ví, jak to bude s jeho dalším působením v této společnosti.

V pátečním SmackDownu prohrál zápas s Romanem Reignsem, takže již více nemůže působit v modré show. Po zápase pokračoval Roman Reigns v brutálním útoku, který by mohl znamenat, že Bryan byl v rámci příběhu odstaven mimo TV.

Jeho profil na oficiálním webu WWE byl přesunut do sekce alumni, kde jsou profily bývalých hvězd společnosti. Například profil Big Showa tam WWE přesunula krátce předtím, než oficiálně oznámil svůj odchod do AEW.

Zároveň ale platí, že WWE přesouvá profily do sekce alumni i v rámci příběhu, jako například v případě Rodericka Stronga, který oznámil svůj odchod z NXT.

Celá situace ohledně Daniela Bryana tak zůstává nejasná. Může to totiž znamenat, že Bryan je skutečně na odchodu z WWE, ale také to vše může být pouze součástí příběhu.

Bryan v nedávných rozhovorech řekl, že už nechce zápasit na plný úvazek a otevřeně potvrdil, že žádá WWE, aby mu umožnila pracovat v jiných společnostech, přičemž nedávno pochválil i šampiona AEW Kennyho Omegu.

Také prozradil, že informace o tom, že jeho současný kontrakt s WWE vyprší v září / septembri tohoto roku není pravdivá, protože v té době už nebude platit, ale více neprozradil.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Jo aha a Dolph už netáhl ? to jsou kecy.
admin uveřejnil komentář v WWE RAW (11.09.2023)
Bohužel, starý server, kde byla videa již nefunguje, hledáme nové možn...
NiaJax uveřejnil komentář v WWE RAW (11.09.2023)
Škoda toho, že tu máte nový přehrávač.. video se dost seká a je to tak...
Ty si niekedy skôr skús prečítať viac, než je nejaký výsledok z vyhľad...
Sorry ale není to ona ale on. Sonny Kiss je americký profesionální záp...

Reklama

Propuštění které hvězdy WWE vás nejvíc překvapilo?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky