John Cena byl v minulosti proti příchodu AJe Stylese do WWE

AJ Styles patří v současnosti mezi největší hvězdy WWE, přitom jiná TOP hvězda byla v minulosti proti jeho příchodu do WWE.

WWE Hall of Famer a bývalý producent Arn Anderson prozradil ve svém podcastu, že v dobách, kdy se TNA dařilo přišel s myšlenkou, že pro WWE by bylo velkým přínosem získat tyto tři hvězdy - James Storm, Bobby Roode a AJ Styles.

Když se o tuto myšlenku podělil s Johnem Cenou, tak on byl proti tomu, především proti podepsání kontraktu s AJem Stylesem.Tvrdil totiž, že WWE má NXT, kde si vytvoří své vlastní hvězdy a není odkázána na jména z jiné společnosti.

AJ Styles ale nakonec zamířil do WWE, ale stalo se tak až v roce 2016, kdy debutoval na placené akci Royal Rumble.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Lebo Honzík dobre vedel že Styles robí milion krát lepšie zápasy ako on a bál sa aby nestratil pozíciu top hviezdy WWE. Zvlášť v dobe kedy Styles pôsobil v TNA na neho čo sa týka ring performance nemal Cena vôbec nič, nikdy mu nesiahal ani po kotníky.

...
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat