Velké novinky o plánu pro návrat Becky Lynch a jejím působišti

Původně se počítalo se tím, že Becky Lynch se vrátí před SummerSlamem, aby mohla mít zápas na tomto velkém letním eventu. Plán WWE je ale zřejmě jiný.

Jak jsme vás už totiž informovali, je možné, že WWE plánuje návrat Becky Lynch až po SummerSlamu, protože hvězdy jako John Cena, Goldberg nebo Edge zřejmě nebudou po letním eventu k dispozici.

Server RSN včera tuto informaci potvrdil s tím, že Becky Lynch se v dohledné době nevrátí a stane se tak zřejmě až po draftu, který je naplánován na začátek října / októbra.

Má to údajně souviset s tím, že Becky Lynch se zřejmě nevrátí do RAW, ale bude působit ve SmackDownu, protože právě tam je i její manžel Seth Rollins.

Pokud by se WWE rozhodla, že chce Becky ponechat v RAW, tak pak můžeme očekávat, že bude během draftu přesunut Seth Rollins ze SmackDownu do červené show, ale spíše se očekává to, že Becky zamíří do modré show.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...

Reklama

Kdo se podle vás stane novým WWE World Heavyweight šampionem na speciální show WWE Saturday Night's Main Event?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky