WWE má diametrálně odlišný postoj k příchodu CM Punka a Daniela Bryana do AEW

CM Punk & Daniel Bryan

CM Punk a Daniel Bryan míří do AEW, jelikož podle všech dostupných informací a indicií podepsali s touto společností kontrakty.

Andrew Zarian prozradil, že televizní partneři WWE jsou znepokojeni z toho, že WWE umožnila AEW získat tyto dvě velké hvězdy.

Je ale třeba dodat, že lidé z vedení televizních stanic USA Network a FOX často nejsou fanoušky wrestlingu a neznají všechny zákulisní informace a důvody, proč k tomu došlo.

Podle Zariana vedení WWE nevnímá příchod CM Punka do AEW jako nějaký velký hit, což jen potvrzuje nedávné informace, že neměli o jeho služby absolutně žádný zájem.

To ale neplatí v případě Daniela Bryana, jelikož je oblíbený mezi dětmi ale i dospělými, jeho merch se výborně prodává a má skvělý životní příběh, takže by byl pro společnost přínosem i jako ambasador.

Vince McMahon byl proto pořádně naštvaný, když se dozvěděl, že Daniela Bryana získala AEW, protože věří, že narozdíl od CM Punka přišli v případě Bryana o velkou hvězdu.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Heh tak to bych neřekl že Punk není pro ně ztráta.. Je a velká.. Však uvidíte jak zvučné je jeho jméno..

PanRT
This comment was minimized by the moderator on the site

Vinckovi už moc nezbejvá.. Pak půjde společnost do prdele definitivně a já když čtu tyhle sračky, tak bych ten End WWE přál co nejdříve
Aspoň ukazují, jací jsou dementi a zoufalci... smrtelná kombinace. Gratuluju všem, co podepsali kdekoli jinde než WWE. Nejlépe tedy Impact nebo AEW, přičemž tyto společnosti nemají problém spolupracovat, nemají problém v tzom, že zaměstrnanci klidně mohou zápasit i jinde..
V WWE ro je naopak.. Smlouva je fašistická, pravidla jsou fašistické a nic jim nedovolí a ještě ke všemu v WWE zdaleka není tolik kvalitní wrestling a zápasy i celkový koncept.
WWE si myslí, že kvalita je v tom, že zaplatí nějaká jména, nahází hromadfu grafiky a hereckých segmentů a že to z nich v dnešní době dělá TOP společnost. To už zdaleka a dávno není pravda...
A jedině dement nejdřív vyháže kvalitní zaměstnance a pak si ještě dovolí bejt z toho frustrovanej a naštvanej.. To je k smíchu
Navíc jedině dement s zasranej úchyl a fašista bude vyhazovat kvalitní zaměstnaqnce jen z toho důvodu, aby lezl do prdele sionistům, co do společnosti vnášejí všecky zy LGBT sračky, BLM sračky, a další neoliberrální a fašistické sračky. McMahon ani WWE se nemají čemu divit.
A co se Punka týče - tak WWE záměrně zlwhčuje a vykládá sračky. Nejvíc jim vydělával Rock, Cena, Punk..Nerjvětší sledovanost a zájem fanoušků byl o Punka !! A koho, že to fanoušci skandovali ještě 2 roky po odchodu ?? Že by CM Punk ?! Ano.. To si může každej ověřit. Takže Vincek spíše blbě plácá a nechce se ponížit víc, než je ! Dobře mu tak ! Jsem říkjal už dávno, že ten si jendou bude rvát ten zbytek vlasů z palice a už je to tady

Honza
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat