Naznačil Vince McMahon další propouštění ve WWE nebo si pouze rýpnul do AEW?

Vince McMahon

V předchozím článku jsme vás informovali, že Vince McMahon během včerejšího zveřejnění finančních výsledků WWE řekl, že AEW nepovažuje za konkurenci, jakou byla kdysi společnost WCW.

Jeho vyjádření na adresu AEW nebylo pro fanoušky a lidi z byznysu žádným překvapením, jelikož opakovaně tvrdí, že AEW není pro WWE konkurencí, přičemž například Nick Khan z WWE tvrdí, že konkurencí je všechno, dokonce i spánek.

Mnozí jsou spíše znepokojeni z věty, kterou Vince McMahon včera řekl a naznačuje, že by WWE mohla mít v plánu ještě další propouštění svých hvězd. Řekl totiž, že neví, jaké jsou plány AEW pokud jde o investice do rosteru, ale možná jim poskytnou další talenty.

„Nepovažuji je za konkurenci způsobem, jakým jsem kdysi v minulosti považoval WCW, ani zdaleka ne. Nejsem si jistý, jaké jsou jejich plány pro investice, pokud jde o jejich talenty, ale možná jim můžeme poskytnout další.”

Vince nevysvětlil, co tím přesně myslel, takže nezbývá než pouze spekulovat, zda tím naznačil, že v plánu je další propouštění, nebo si tím chtěl pouze rýpnout, že AEW nevytváří své vlastní hvězdy, ale pouze bere ty, které oni propustí.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Takový malý point to má Honzo. Ať se ti to líbí nebo ne, EAW nemá své vlastní vybudované hvězdy. Prostě nemá a ani mít nemůže když je nováček na trhu takže Vince má pravdu. AEW si bere "jistotu" kdež WWE si může prostě dovolit finančně otestovat nové talenty a když pro ně nemaj využití tak je pošlou dál. AEW si bere prostě jen přebytky z ostatních společností. Až si bude WWE brát hvězdy z AEW pak mluv o konkurenci jinak tohle je prostě pravda. AEW nemá zdaleka takový obraty ani rozsah a vliv jako společnost která je tu přes 40 let. Chápu, sere tě to ale ať se ti WWE nelíbí sebevíc tak si nic nenalhávej. Bude se ti líp žít..a nám taky

Rosťa
This comment was minimized by the moderator on the site


Fakt sranda.. Dneska se dobře bavím nad McMahonovo blitím sraček
Néé, to víš, že to není konkurence Vincku.. Vůbec nééééé... Jenom dosahují rekordních úspěchů vzhledem k dfélce existence této společnosti a jenom jejich pořady ukazují daleko kvalitnější wrestling, takový WWE nikdy nedělala, AEW je začíná slušně válcovat a Vincek je značně frustrovaný a konsternovaný, což lze vidět a musí to hlavně vidět ve vedení společnosti

Honza
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat