Carmella má stále svůj Money in the Bank kufřík, který zatím nedokázala proměnit v titulový zápas.

Podle aktuálních informací ale existuje v WWE plán, že se tak stane na WrestleManii 34, ale prohraje.

Brad Shepard z BS dokonce tvrdí, že Carmella není proti této myšlence, protože ví, že po WrestleManii 34 bude držitelkou SmackDown Women's titulu Asuka a ona i tak nemá šanci ji porazit, tím ukončit její streak a získat titul.

Jde o jeden z plánů, ale zda byl definitivně odsouhlasen zatím nevíme.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
G4mirek G4mirek -2
#6 2018-03-11 14:48
Cituji Gameson:
Upřímně už je mi z Asuky na nic, vše se teď točí ohledně jejího streaku a kvůli tomu má Carmella prohrát kufřík? Když byl Mahal šampion tak proč ne Carmella a asukou ať už jdou do háje, je mi z toho na blití

Je to hrozný, je špatná za micem v ringu mě absolutně nebaví a ten streak je pičovina jak mohla porazit Niu? Jak? Blbost.
No jo no ale dokud bude lézt do prdele Triple H tak ten streak bude mít. Proto doufám že teď když je tam ještě Vince tak řekne: A dost na WM přijde o streak.
Odpovědět
 
 
Gameson Gameson +1
#5 2018-03-11 14:41
Upřímně už je mi z Asuky na nic, vše se teď točí ohledně jejího streaku a kvůli tomu má Carmella prohrát kufřík? Když byl Mahal šampion tak proč ne Carmella a asukou ať už jdou do háje, je mi z toho na blití
Odpovědět
 
 
FINN FINN -1
#4 2018-03-10 18:11
První odpadová WrestleMania. Bylo na čase!!!
Odpovědět
 
 
G4mirek G4mirek +9
#3 2018-03-10 18:00
Jestli na WM bude zápas Charlotte vs Asuka o titul mohla by tam po zápasu pribehnout Carmella a odpinovat Asuku to by bylo super. Bohužel se to nestane protože Asuka pořád spí s Triple H :D
Odpovědět
 
 
Mannoroth Mannoroth +17
#2 2018-03-10 17:52
Super, takže všechna ta práce k vůbec získání toho kufříku a to tahání se s ním bude nejspíš úplně na nic. A když ztratí i kufřík, pak už bude nejspíš definitivně odepsaná...
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky -4
#1 2018-03-10 17:35
Oni ji měly dát zrovna na MITB.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde