Reakce v zákulisí AEW na vyřazení MJF z rosteru

MJF přišel minulou sobotu na placené akci AEW Worlds End o titul světového šampiona a následně byl odstraněn z rosteru této společnosti.

Vzhledem k tomu, že již dlouhou dobu avizoval, že jeho kontrakt s AEW vyprší právě 1. ledna 2024, tak to vyvolávalo otázky ohledně jeho budoucnosti v této společnosti.

PWInsider informoval, že interně v AEW převládá jednoznačně přesvědčení, že celé to je pouze příběh a MJF není na odchodu ze společnosti Tonyho Khana.

To, že v AEW nevěří tomu, že by MJF byl skutečně na odchodu ze společnosti jen potvrzuje nedávné informace o tom, že WWE se ani nepokusila tohoto bývalého šampiona AEW získat, protože má informaci, že už dávno podepsal s AEW nový víceletý kontrakt.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky