Eric Bischoff se domnívá, že AEW poškodila image CM Punka i Bryana Danielsona

Eric Bischoff měl v posledních týdnech několik ostrých vyjádření na adresu společnosti AEW. Ve svém podcastu se také vyjádřil k velkým debutům v této společnosti.

Podle Bischoffa debut CM Punka ale také Bryana Danielsona nepřinesl společnosti AEW to, co očekávala, protože prostě tomu chybí příběh.

Poukázal na to, že když se CM Punk poprvé objevil v show AEW Rampage, tak sledovanost byla 1 300 000 diváků, ale o tři týdny později sledovalo show AEW Rampage přibližně 500 000 diváků.

To je podle Bischoffa z důvodu, že se prostě nic v rámci příběhu s těmito TOP hvězdami neděje, a tím společnost poškodila jejich image.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky